Yatırımcılar Seçti: Bu Hafta O 5 Altcoin Cepleri Doldurabilir!

SessizGozler

New member
Altcoin piyasasının son momentumu, geçtiğimiz hafta Bitcoin yaklaşık 22.000 dolara düştüğü için biraz azaldı.

Piyasadan daha güzel performans gösterenler var

Bu, piyasanın birkaç ay evvel süreç gördüğü duruma göre bir gelişme olsa da, piyasa bir boğa koşusuna girmedilk evvel aşılması gereken birkaç direnç noktası daha olabilir. bir daha de, piyasadan daha düzgün performans gösteren kimi kripto para üniteleri var.


Yatırımcılar bu hafta SingularityNET (AGIX), Render Token (RNDR), MAGIC (MAGIC), Shiba Inu (SHIB) ve The Graph’ı (GRT) seçtiler. Bu varlıkları seçerken olumlu teknik gelişmeler, değerli haberler ve fiyattaki gözle görülür değişiklikler üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulundurdular.

Yatırımcıların seçtiği bu 5 altcoin

SingularityNET (AGIX)


Merkezi olmayan yapay zekaya odaklanan bir proje olan SingularityNET (AGIX), fiyatsız sohbet robotu ChatGPT’ye artan ilgiyi besliyor. Projenin AGIX tokeni, muhtemelen ChatGPT kullanıcılarının merakı ve akını niçiniyle haftada %150’lik bir fiyat artışı kaydetti. Altcoin yaklaşık 44 cent olarak fiyatlandırılır.


SingularityNET, kullanıcıların AGIX para ünitesini kullanarak AI hizmetlerine göz atmasına ve bunlar için ödeme yapmasına imkan tanır. Temelde AI için merkezi olmayan bir pazar yeridir ve ekosisteminde ağır bir gelişme görmektedir.

Render Token (RNDR)

Render Token’ın fiyatı, muhtemelen iki büyük gelişme niçiniyle geçen hafta %51 arttı. birinci vakit içinderda proje, Burn Mint Equilibrium (BME) isimli yeni bir sembolik model uyguladı. Ayrıyeten, “temel Render Network protokolünü sürdürmeye ve topluluğunu ve ekosistemini büyütmeye adanmış” kar hedefi gütmeyen bir kuruluş olan Render Network Foundation’ı da başlattı.


Render, kullanıcıların dağıtılmış bir ağ üzerinden üç boyutlu dizaynları oluşturmasına imkan tanır. RNDR tokeni, hizmet için ödeme yapmak için kullanılır. Kriptokoin.com datalarına bakılırsa RNDR geçen hafta 1,19 dolardan başladı ve şu anda yaklaşık 1,90 dolar kıymetindedir.

MAGIC (MAGIC)

MAGIC (MAGIC) bir metaverse projesidir ve bu çeşit tokenlerin performansına nazaran, kripto pazarındaki yatırım trendlerine hakim olmaya devam ediyor. MAGIC, metaverse projeleri için inşa edilmiş, merkezi olmayan, NFT ekosistemi olan Treasure metaverse’ün değerli bir deposudur. MAGIC tokeni, muhtemelen metaverse’e olan bu devam eden ilginin bir kararı olarak geçen hafta yaklaşık %50 paha kazandı.


Blockchain tabanlı oyun ekosistemleri için büyüyen bir izleyici kitlesi de var ve bunun MAGIC tokeni üzerinde olumlu bir tesiri olmuş üzere görünüyor. Bağlı Trove pazarı ve Treasure ekosistemi de daha fazla aktiflik kaydediyor. MAGIC, geçen hafta yaklaşık 1,29 dolardan başladıktan daha sonra artık yaklaşık 2 dolardan fiyatlandırılıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Meme tokeni Shiba Inu (SHIB), kripto kışına karşın son birkaç aydır çok güzel performans gösteriyor. Projenin geliştiricileri, ağ üzerinde daha fazla süreçle sonuçlanan ekosistemi ayrıntılandırma eforlarını sürdürüyor. SHIB’in yanma oranı da artarak fiyatın da yükselmesine yardımcı oldu.


beraber bu aksiyonlar SHIB için %23’ten çok bir artışa yol açmıştır. Proje, gelecekte onun için düzgüne işaret olabilecek bir göğüs tokeni olmaktan epey bir yardımcı token haline gelmeye başlıyor. SHIB geçen hafta 0.000012 cent’ten başladı ve şu anda 0.000014 cent civarında fiyatlanıyor.

The Graph (GRT)

The Graph (GRT), muhtemelen birtakım temel ölçümlerindeki olumlu büyüme yardımıyla %48’den çok bir fiyat artışı kaydetti. Cypto pazar istihbarat sağlayıcısı Messari, proje hakkında, GRT için faal indeksleyicilerin, yetki verenlerin ve küratörlerin sayısının çeyrekten çeyreğe arttığını gösteren bir rapor yayınladı.


The Graph üzere bir proof-of-stake (POS) ağında, indeksleyiciler, finansal mükafatlar kazanmakla motive olan düğüm operatörleridir. Yetki verenler, finansal olarak motive olmalarına karşın, blokları doğrulamaktan, ağı teminat altına almaktan ve blok zincirinin genel işleyişinden sorumludur. Küratörler, indeksleme için hangi alt grafiklerin bedelli olduğunu belirtmek için GRT’yi kullanır.

Graph, birden çok kaynaktan alınan datalarla kullanıcılara bilgi sağlayan bir indeksleme protokolüdür. Graph takımı ayrıyeten ağdaki yeni zincirleri desteklemek için çalışıyor. GRT şu anda yaklaşık 13 sent olarak fiyatlandırılıyor.
 
Üst