2 Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’lerin İsmini Verdi!

SessizGozler

New member
Popüler bir kripto analisti, Ripple (XRP) için ralli kestirim ediyor. Ayrıyeten, önder altcoin Ethereum (ETH) ve Chiliz (CHZ) için sırada ne olduğunu açıklıyor. Bir öbür analist Qadir AK’a nazaran, Ripple ve Lido DAO Token bir çıkışa hazırlanıyor.

Analistin radarındaki altcoin projeleri: XRP, ETH ve CHZ

Altcoin Sherpa, takma isimli analist, XRP’de boğa eğiliminde olduğunu söylüyor. Ayrıyeten, Ripple’ın kısa vadede güzel bir ralliyi ateşleyeceğini öngörüyor. Bu bağlamda analist, şu tabirleri kullanıyor:


XRP: Standart… Hedefleme aralığı yüksek.

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Sırada önder akıllı kontrat platformu Ethereum var. Altcoin Sherpa’ya bakılırsa, potansiyel olarak bir taban oluşturmadan ve ayı eğilimini aksine çevirmedilk evvel ETH’nin biraz daha düzeltmesi gerekiyor. Buradan hareketle analist, şu açıklamayı yapıyor:

ETH: Hacim profiline nazaran 1.000 – 1.200 dolar daha sonraki alan. Bu aralıkta uygun bir takviye olması gerekiyor. Fiyat fraktali var. Tüm vakit dilimlerinde geri dönüşler için bu tıp çift tabanları görürsünüz. Bence potansiyel bir taban bu biçimde olur.

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Analistin radarındaki bir diğer altcoin de Chiliz (CHZ). Token, hayran iştirakini teşvik etmek hedefiyle spor ve e-sporları tokenize etmek için tasarlanmış bir platformun lokal varlığı. Altcoin Sherpa’ya nazaran, CHZ boğaları, yakın direnci 0,25 dolardan kırmayı başarırlarsa bir ralliyi tetiklemeleri mümkün. Analist, şu yorumu paylaşıyor:

Bu, tüm vakit dilimlerinde korkutucu görünüyor. Fakat bir daha de en güzel performans gösteren kripto paralardan biri oldu. Dört saatlik potansiyel çift zirve, ayrıyeten bu hala bir direnç alanı. Üst gerçek kırılırsa, bence bir daha sonraki alan 0,30 dolar.

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Yükselme potansiyeli olanlar: Ripple ve Lido DAO Token

Kriptokoin.com
’dan takip ettiğiniz üzere, daha geniş kripto piyasaları, FOMC toplantısı öncesinde büyük bir düşüş baskısı yaşadı. 1 trilyon doların üzerine çıkan global piyasa kıymeti yine bu düzeyin altına düştü. Ayrıyeten, alım hacmini büyük ölçüde tutan trade hacmi de yaklaşık %4 düştü. Analist Qadir AK’a nazaran, derin bir kızıl denizde, birtakım altcoin’ler daha yeşil kalmayı başarıyor! Qadir AK, XRP ve LDO fiyatlarını tahlil ediyor.

Ripple fiyatı, son vakit içinderda azalan paralel kanaldan çıktı. Kısa müddette 0,42 doların üzerine attı. birebir vakitte, ayılar fiyatı süratle düşürmeye çalıştı. Lakin boğalar evvelki günün trade’ini 0,4 doların üzerinde kapatmayı başardı. Boğalar tükenmiş üzere göründüğü için fiyat küçük bir düzeltmeden geçiyor. Lakin, satın alma baskısı ayıları sıkıştırmaya devam ediyor. Bu niçinle kısa bir konsolidasydaha sonrasında fiyatın yükselmesi mümkün.

Bu niçinle, kanalın direncinin üzerinde bir günlük kapanışla, fiyatın 0,5 doların üstündeki temel düzeylere daha da vurması muhtemel. Bu doğrultuda, durumları 0,52 dolardan garanti altına alması mümkün. XRP fiyatı bu düzeylerdeki düşüş baskısına başarılı bir biçimde dayanırsa, 0,65 doların üzerinde bir ralli yakın olabilir.


Lido DAO Token (LDO), yükselen bir düşüş takozu ortasında süreç görüyor. Yakında bir çıkış arıyor üzere görünüyor. Ek olarak, fiyat hem de büyük bir boğa bayrağı oluşturdu. Önümüzdeki günlerde daha da büyük bir kırılmaya yol açabilecek konsolidasyonun doruğuna hakikat ilerliyor. Bir kopuşla bir arada, fiyatın Ağustos’un en yüksek düzeylerine ulaşma mümkünlüğü daha az. Lakin bunu 2,2 dolar yahut 2,4 doların üzerine çıkarması mümkün.
 
Üst