Aksaray’da uyuşturucu ile yakalanınca ağladı: Benim alakam yok

KozmikRüya

New member
Aksaray’da Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi grupları ve mahalle çarşı bekçileri kentteki huzur ve inanç ortamının sağlanması maksadıyla uygulama yaptı. Hacı Hasanlı Mahallesi, Kalealtı Caddesi’nde, kuşkulu bir arabaya ‘dur’ ihtarında bulunuldu.

Uygulama noktasında durdurulan araç Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde polis ve bekçiler tarafınca didik didik arandı.

Araçtan ve üzerinde uyuşturucu çıktı

Araçta yapılan aramalarda 200 gram metamfetamin unsuru ele geçirildi.

Sürücü Emin Volkan G.’nin (38) üzerinde yapılan aramada ise 43 adet çeşitli sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.

Yüzünü kapatarak ağladı

Elleri kelepçelenerek gözaltına alınan şoför, süreçlerin tamamlanması için bir sandalyeye oturtuldu. Burada elleriyle yüzünü kapatan şoför bir süre ağladı.

“Uyuşturucuyla benim alakam yok”

İHA’nın haberine nazaran; Emin Volkan G., kendini görüntülemek isteyen basın mensuplarına “Ticaretini yapmıyorum ağabey, uyuşturucuyla benim alakam yok.” dedi.

Sigarasını ikazlara karşın söndürmedi

Ardından olay yerine çağırılan Vilayet Emniyet Müdürlüğü Narkotik Kabahatlerle Uğraş (NSM) Şubesi takımlarına teslim edilen şoför bu defa de polis memurlarının ikazına karşın içtiği sigarayı uzun müddet elinden atmadı.

Araç kapısının önünde polis memurlarını bekleten şoför çabucak sonrasında araca bindirilerek sorgulanmak üzere emniyete gdolayıldü. Araba ise bağlanarak otoparka çekildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.