Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Patlayacak!

SessizGozler

New member
Tanınmış bir altcoin analistine nazaran, bir Ethereum (ETH) rakibi ve 2 ek altcoin önümüzdeki haftalarda yeni ATH düzeyleri belirleyebilir. Kestirimlerin mutlaklık bulundurmadığını unutmadan aktüel teknik tahlilleri inceleyelim.

Analist, bir Ethereum rakibinin ATH’ye hazırlandığını söylüyor

Altcoin Sherpa lakaplı Twitter analisti, 173.400 Twitter takipçisine, merkezi olmayan uygulama platformu Near’da (NEAR) boğa beklediğini ve Ethereum rakibinin yükselişini sürdürmesini ve yeni bir rekora ulaşabileceğini söylüyor:

NEAR’ın birkaç hafta ortasında ATH düzeyini kıracağına inanıyorum. Hala bunun için yeterli bir durumdayım.

Near şu anda 17 dolardan süreç görüyor ve Altcoin Sherpa’nın grafiğine bakılırsa tüm vakit içinderın en yüksek düzeyine ulaşmaktan yalnızca bir direnç uzakta.

Altcoin Sherpa, BNB’nin kritik bir direnç akabinde patlayacağını söylüyor

Akabinde global kripto borsası Binance’in mahallî token’i Binance Coin (BNB) geliyor. Altcoin Sherpa’ya göre BNB, 509 dolar direncini aşabilirse patlayacak. İşte niçinleri:

Bu aralığın dışına çıktıktan daha sonra bunun üst yanlışsız patlayacağına inanıyorum. Bana bakılırsa bir birikim üzere görünüyor.

Analistin radarındaki son altcoin, kullanıcıları aktifliklerine katılmaları için ödüllendirerek sıhhat ve zindeliği teşvik eden bir proje olan STEPN (GMT). Altcoin Sherpa, GMT fiyatının 3.13 dolardaki direnci aştıktan daha sonra yükselişine devam etmesi bekleniyor:

ATH düzeyinin bir daha test edilmesini beklemenin, yalnızca buradan satın almaktan daha inançlı bir giriş noktası olduğuna inanıyorum. tıpkı vakitte, birkaç haftalık konsolidasyonun akabinde büyük bir atılım gerçekleşti. Ben bu projenin destekçisiyim ve yatırım yapıyorum (düzenli olarak kullanıyorum).

Altcoin Sherpa’nın varsayımına bakılırsa, GMT fiyatı 4,25 dolara ulaşabilir ve bu da mevcut kıymeti olan 3,55 dolardan neredeyse %20’lik bir artış manasına geliyor. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, hareket et-kazan (move to earn) düzeneğini popülerleştiren STEPN’in mahallî kripto para ünitesi olan GMT, STEPN x ASICS NFT spor ayakkabı satışının lansmanını geçtiğimiz günlerde tamamladı. Bu haber eşliğinde GMT token, fiyat artışının yanı sıra toplumsal medyada da patlama yaşıyor. Bugünde çift haneli paha kazandığını belirmekte yarar var.