Analist, Fiyatını Katlayacak 3 Altcoin Duyurdu!

SessizGozler

New member
Tanınan Twitter analistlerinden Cred, kripto para piyasası Terra çöküşünü telafi ederken 3 altcoin projesinin süratle toparlanabileceğini söylemiş oldu. Analist bunun sebebi aşağıdaki faktörlere dayandırıyor…

Analiste nazaran piyasa yükseklerken bu 3 altcoin projesinin önü açılıyor

Cred, en büyük akıllı mukavele platformu olan Ethereum ve Solana (SOL) dahil olmak üzere iki ETH rakibi hakkında varsayımlarını paylaşıyor. Analiste nazaran, Ethereum 2.000 dolara yakın tabanda kaldığı sürece kıymetlendirebilir. Cred tahlillerinin bir kısmında şunları söylüyor:

Haftalık takviyenin kabaca 2.000 dolar olduğu kestirim ediliyor. Tahminen de direnç, bu 2.500 dolarlık fiyatta değerli hale gelecektir. daha sonra aralığın en yüksek 3.000 dolar var. Yani, şayet bu bir cins orta taban ise, 2.000 ila 3.000 dolar içinde bir süreç aralığıyla uğraşıyoruz ve 2.500 dolar aralığı orta noktadır. Bunun genel hedefi, piyasa toparlanmaya devam ederse, pay senetleri yeterli performans gösterirse, dayanaktan dirence vb.

Ethereum yazım sırasında 2 bin doların çabucak üzerinde süreç görüyor.

Cred, Solana’yı da yakından takip ediyor

Analistin bir daha sonraki gayesi, hem de geniş bir aralıkta süreç gördüğünü ve piyasa oyuncuları için büyük imkanlar sağladığını söylemiş olduği Solana (SOL). Cred’e nazaran:

SOL’deki kısa vadeli aralığınız muhtemelen 40’ların ortaları içinde ve şayet piyasalar düzelirse 80 dolara yakın ve öz sermayenin olağan durumunun yatağa sıçmamasıyla güç görürüz. Bu kıymetli bir aralık… Bana bakılırsa bu 2x ve %100’lük bir kar.

Öbür bir akıllı kontrat platformu olan Avalanche, Cred’in listesindeki son altcoin. AVAX ayrıyeten kripto uzmanına bakılırsa geniş bir aralıkta süreç görüyor, lakin piyasa oyuncularına Avalanche’ın aralıktan ayrılabileceği ve direncin üzerinde yahut takviyenin altında süratle süreç yapabileceği konusunda uyarıyor:

Aralığın en üst noktası 40 dolar ve en düşük noktası 24 dolar… Solana’ya misal biçimde, hoş grafik, güzel ticaret yerleri. Dayanak satın alın, direnç satın ve öteki hiç bir şey yapmayın. Birtakım hasır stili sapmalar bekliyorum. Örneğin direnci aşarsa, kesin düzeyden daha küçük bir itme beklerdim. Tıpkı şey takviye için de geçerli: Takviyeye ulaşırsa biraz daha aşağı iteceğini iddia ediyorum.