Başak Dizer Tatlıtuğ ve Kıvanç Tatlıtuğ’un çocuklarının ismi belirli oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un tarz danışmanı eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, doğacakları bebekleri hakkında açıklamalarda bulundu. Başak Dizer Tatlıtuğ, Günaydın’a, oğullarına niye ‘Kurt Efe’ ismini verdiklerini anlattı.

Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ile ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisi sırasında beraberliklerinin başladığını söylemiş oldu.

birlikte set ortamını paylaşan Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ’un dizideki karakter ismi güzeline gittiği için doğacak olan çocuklarına Kurt ismini koyacaklarını belirtti.

Dizayncı Başak Dizer Tatlıtuğ kelamlarına şöyleki devam etti:

Kıvanç telefonumda ‘Kurt’ diye kayıtlıydı. Dizideki lakabını biz de oğlumuza lakap olarak koymak istedik, bizim için anısı var. Yanına da Efe’yi koyduk. Kurt bana maskülen ve kuvvetli bir isim geliyor. Kurt tarihimiz açısından da bir sembol. Biroldukca Türk destanında da kurt ismi kavimlerin yol göstericisi olarak geçiyor. Hayvanların arketiplerini de araştırdım. Kurt; öğretici, yol gösterici, grupla hareket eden, tek eşli, aile kuran ve onu koruyan kuvvetli karakteri temsil ediyor.”

RAHAT BİR HAMİLELİK

Doğumuna son haftalar kalan Başak Dizer Tatlıtuğ, “Çok heyecanlıyız doğal ki. Hamileliğimi epeyce rahat geçirdim. Pandemiden dolayı biraz daha dikkat ettim, izole oldum ancak bir daha de Türkiye ortasında seyahat de edebildik. Çalışma ömrüm rahat ve kendi işim olduğu için hamilelik müddetinde işlerimi de rahatlıkla devam ettirdim.” diye devam etti.