bir daha Refah Partili Güloğlu’na “Seks bağımlısı” sorusu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
bir daha Refah Partisi’nde siyasete atılan müzikçi Davut Güloğlu, partinin başkanı Fatih Erbakan ile ağır bir çalışma içerisinde. Haberler.com sitesinin yanına katılan Davut Güloğlu’na enteresan bir soru soruldu. Sunucu, Davut Güloğlu’na “Seks bağımlılığı tedavisi gördün mü” diye sordu. Davut Güloğlu bu soruya “Görmedim” diye yanıt verdi.
Ancak geçmiş senelerda Davut Güloğlu’nun açıklamaları şimdiki kelamlarını yalanlıyor. 2009 yılında verdiği beyanatta tedavi gördüğünü söyleyen Davut Güloğlu şu biçimde konuşmuştu:
“Bu hastalığın tanımı hayli güç. Bu hastalık bayan düşünmekle alakalı değil. Baktığı nesneyi bayan olarak görüyorsun. Hoş yakışıksız ayrımı da olmuyor. Bu hastalığa yakalananlar günde 10 bayanla bir arada olabilir. vakit içinde keyifli olamıyorsun. Yanındaki bayan da keyifli olmuyor. Ben de fazlaca rahatsız olmaya başlayınca doktora gittim. Mümkünse gittiğiniz psikiatri bayan olmasın zira o da bu hastalığı tetikliyor. Bana bir ilaç verdiler. Üç yıl boyunca günde dört kere kullanmak gerekiyor. Garanti olsun diye dört yıl kullandım. Bu hastalığa yakalananları Allah kurtarsın. Ben altı yaşına kadar anne sütü emdim. Anne sütü emen insanın bünyesi epeyce güçlü olur. Sanırım benim hastalığım anne sütü emmemle alakalı.”