Bugün Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

SessizGozler

New member
Bitcoin fiyatı dün, 20.000 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde kuvvetli bir artış teşebbüsünde bulundu. Lakin başarısız oldu ve keskin bir biçimde 19.000 doların altına düştü. Öte yandan Ethereum, SHIB, DOGE üzere altcoin’ler de BTC’nin fiyat hareketini izledi. Lakin fiyatlardan bağımsız olarak, altcoin ekosistemindeki gelişmeler sürat kesmeden devam ediyor. Aşağıdaki listede, bugün yaşanacak olan borsa listelemelerini, ağ güncellemelerini ve lansmanları nazaranbilirsiniz. İşte detaylar…

Bugün, 10 altcoin için önemli

  • GNOX, HBAR, OXT, REN, CRO, FTT üzere kripto para ünitelerinin ardındaki gruplar, 28-29 Eylül tarihleri içinde Singapur’da gerçekleşecek olan TOKEN2049 konferansına katılıyor.
  • Theta Network (THETA), V3.4.0 güncellemesini bugün gerçekleştirecek.
  • LBank, Coinerr’ı (ERR) USDT çifti ile bugün listeliyor.
  • Shimmer (SMR), lansmanını bugün gerçekleştirecek.
  • Huobi Küresel, Inery’i (INR) bugün USDT çifti ile listeliyor.
  • Telos (TLOS), testnet güncellemesi için son tarih olarak bugünü, 28 Eylül’ü belirledi.
  • Constellation (DAG), mainnet 2.0 lansmanını bugün gerçekleştirecek.
  • FortKnoxter (FKX), DieFi lansmanını 28 Eylül’de gerçekleştirecek. DieFi, kullanıcıların varlıklarını saklaması için oluşturulan bir uygulamadır.
  • LBank, LoopNetwork’ü (LOOP) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.
  • Coinsbit, Kissan’ı (KSN) USDT çifti ile listeliyor.
Piyasada son durum nedir?

19.500 dolarlık direncin üzerinde âlâ bir artışın akabinde, Bitcoin fiyatı daha fazla yükselmeye çalıştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BTC, 20.000 dolarlık direnç bölgesini geçti. tıpkı vakitte, ayılar 20.500 dolarlık direncin altında etkindi. Fiyat kısa vadeli bir tepe oluşturdu ve 20.000 dolar düzeyinin altında yeni bir düşüş başlattı. Yüzde 6’nın üzerinde düşüş yaşadı ve 19.000 dolar düzeyini aşağı istikamette kırdı.


Ethereum fiyatı da 1.400 dolarlık direnç bölgesini geçemeyerek misal bir model izledi. ETH, 1.350 dolarlık takviyenin altındaki düşüşe reaksiyon gösterdi. Hatta 1.300 dolar düzeyini kaybetti. Cardano (ADA), 0,465 doları geçemedikten daha sonra yeni bir düşüş başlattı. Fiyat aşağı taraflı reaksiyon verdi ve 0,45 dolarlık dayanağı kırdı. BNB yüzde 5 düştü ve 265 dolar takviye düzeyine yaklaşıyor.


Solana (SOL) yüzde 7 düştü ve 33 dolar düzeyinin altında bir hareket oldu. DOGE yeni bir düşüş başlattı ve 0.060 dolarlık dayanağın altında bir hareket oldu. XRP fiyatı büyük bir düşüş başlattı ve 0,45 dolarlık takviyenin altında süreç gördü. Diğer taraftan LUNC, RVN, ALGO, LDO, ATOM, SNX, 1INCH, NEXO, RUNE, CHZ ve CRO dahil olmak üzere biroldukca altcoin düşüyor. Şu an, toplam kripto piyasasının kıymeti 950 milyar dolar düzeyinde.
 
Üst