Değerli Gelişme: Bu 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

SessizGozler

New member
Altcoin ekosistemlerinde iştirakler, büyük kıymet taşıyan gelişmelerin başından geliyor. İştiraklerle birlikte altcoin’in kullanıcı tabanı genişlerken teknolojilerinin kullanım durumu genişliyor. Bu yazımızda, son vakit içinderda işbirliği duyurmuş altcoin’leri ve paydaşlık bilgilerinı paylaşacağız…

Boba Network, Avalanche ile işbirliği yapıyor

Çarşamba günü, Optimistic Rollup teknolojisinden yararlanan layer-2 ölçeklendirme tahlili olan Boba Network, artık proof-of-stake (PoS) ağı Avalanche’ı desteklediğini deklare etti. Boba Network grubuna bakılırsa, yeni Avalanche dayanağı “daha süratli süreçler ve daha düşük ücretler” sağlayacak.


Opera, tanınan altcoin Elrond’u entegre ediyor

Web3 tarayıcısı Opera yakında Elrond’u (EGLD) kripto tarayıcısına entegre edecek. Kullanıcıların entegre Opera Cüzdanı aracılığıyla ağa erişmesine müsaade verecek. Orjinal web tarayıcılarından biri olan Opera, 2018’den beri kripto eserleri geliştiriyor. Ocak ayında uzman “Kripto Tarayıcı Projesi”nin beta sürümünü yayınladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Mart ayında Solana ve Polygon üzere sekiz Blockchain için tarayıcı içi kripto cüzdan dayanağı ekledi.


Wormhole ve Pyth, Aptos’a geçiyor

Altyapı projeleri Wormhole ve Pyth, geçen yıl kurulan bir layer-1 Blockchain projesi olan Aptos’ta başlatılıyor. Aptos’un kurucu ortağı ve CEO’su Mo Saikh, New York’taki Messari Mainnet konferansında bu gelişmeyi duyurdu. Çarşamba günü devam eden bir tweet dizisine bakılırsa, Wormhole kodunun Aptos geliştiricisine yerleştirildiği bildirildi. Grup, özelliğin deneme sürecinde olduğunu kaydetti.

Altcoin XLM, e-posta ile transfer edilebilecek

Tildamail, 7 milyondan fazla Stellar hesabının USDC ve Stellar Lumens (XLM)’i mail üzere göndermesine ve almasına müsaade veren yeni bir güncelleme duyurdu. Gelişmeyi duyuran Tildamail, resmi sayfasındaki bir tweet aracılığıyla teşebbüsü tasarlamak için Stellar ile nasıl paydaşlık kurduğunu deklare etti. Firmaya bakılırsa, kullanıcılar platformu üzerinden özel e-postalar ve belgeler da gönderebilirler.


Iskra, Gate.io’da TGE aktifliği gerçekleştirecek

Koreli teknoloji devleri Krust, Wemade, Netmarble, LINE Studio ve başkalarından 40 milyon dolar toplayan bir web3 topluluk oyun platformu olan Iskra, birinci Token Üretim Aktifliğini (TGE) global borsa Gate.io’da düzenlemeyi planlıyor. TGE’nin 29 Eylül 2022 Perşembe günü yapılması planlanıyor. Bu TGE, projenin değerli kilometre taşlarından biridir.

FTX US, GameStop ile iştirak kurdu

FTX Token (FTT)’ın gerisindeki FTX’in ABD kolu FTX US bugün GameStop ile özel bir iştirake girdiğinin altını çizdi. Bu paydaşlık yardımıyla FTX US, müşteri tabanını kripto ekosistemine tanıtmak için GameStop ile işbirliği yapacak. Bu paydaşlığın bir kararı olarak FTX US, GameStop’un ABD’deki özel kripto borsası ortağı olacak. GameStop, FTX US’in tercih edilen perakende oyun ortağı olacak.


EazyPay, Bitcoin ve altcoin ödeme platformu başlatıyor – Binance Hisse ile ortak oldu

Bahreyn merkezli bir finansal hizmetler platformu olan EazyPay, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesine yenilik getiriyor. Bu bölgedeki birinci regüle kripto ödeme platformunu başlatmak için Binance Hisse ile paydaşlık kurdu. Binance’in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, Perşembe günü resmi Twitter hesabı aracılığıyla bu hamleyi deklare etti.

Bahrain-based EazyPay has partnered with #Binance Pay to launch the first regulated & approved crypto payments service offering in MENA.

Crypto payments will be available across 5000+ Point-of-Sale Terminals & Online Payment gateways in Bahrain.https://t.co/Mfn1cpcqoF

— CZ
🔶
Binance (@cz_binance) September 22, 2022
 
Üst