Ece Erken isyan etti, hesabındaki parayı yayınladı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bloke edilen banka hesabının fotoğrafını paylaşan Ece Erken, “Eşimden bana tek kuruş kalmadı. 2 konutumda önlem sonucu var. Tek saati vardı o da ağabeyinde, ben de yalnızca 2-3 tespihi kaldı” dedi.
Ünlü sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak’ta balıkçıda husumetli olduğu şahısların silahlı saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu, kan kaybı niçiniyle ömrünü kaybetti. Eşinin vefatından daha sonra sıkıntı günler geçiren Erken, Mahmutyazıcıoğlu’nun saatlerini sattığı tarafındaki teze ateş püskürdü.

HESABINA BLOKE KONULDU

Dün toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Erken, Mahmutyazıcıoğlu’nun vefatına niçiniyet veren kişi tarafınca hesabına bloke konulduğunu söylemiş oldu. Erken paylaşımında “Şu an oğlumu çocuk oteline gdolayıyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. niye zira Şafak’a abi diyen, peşinde gezen, param yok bana Ö. Kuzu’dan borç alan diyen, vefatına niçiniyet veren şahıs önlem sonucu aldırmış” sözlerini kullandı.

EŞİNİN SAATLERİNİ SATTI SAVI

Erken’in eşine ilişkin 12 adet lüks saati satarak 15 milyon lira kazandığı ileri sürüldü. Magazin gündemine bomba üzere düşen teze toplumsal medya hesabından yanıt veren Erken yasal yollara başvuracağını söylemiş oldu.

“EŞİMDEN TEK KURUŞ KALMADI YALNIZCA 2-3 TESPİHİ VAR”

Bloke konulduğu için eksi hesapta görülen 22 milyon TL’lik bakiyesinin manzarasını paylaşan Ece Erken, “Bu haberi kim yatıysa eşimden tek kuruş aldığımı kim söylüyorsa isimli makamlara hesap verecek. Eşimden tek kuruş kalmadığı üzere şu an hesabım bloke. Çocukluğumdan beri çalışıyorum, 2 konutumda önlem var. Tek saati vardı o da ağabeyinde. Bende 2-3 tespihi kaldı onu da istediler vermedim” dedi.