Eski yarışmacı “Survivor ömrümü altüst etti” diyerek gözyaşlarına boğuldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
“Survivor benim hayatımı altüst etti” diyen Karadere, bebeğini kundakta bırakıp yarışa gittiğini söyleyerek gözyaşlarına boğuldu.

Daha evvel 3 sefer Survivor’da çaba eden Nagihan Karadere, bugün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Kanser sürecinden bahseden Karadere, canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

“KANSERİN BAŞINDAYIM, İLAÇ KULLANIYORUM”

Göğüs ve rahim kanseriyle çaba eden Karadere, sıhhat durumuyla ilgili “Survivor’dan dönünce bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. Ben kederden ve düşürdüğüm böbrek taşından olduğunu düşünürken kanseri öğrendim. Rahim ve göğüs kanserinin de başındayım. Yurt haricinde getirilen geliştirilmiş ilaçlar kullanıyorum. Sportmen olduğum için bedenimdeki en ufak sorunun ne olduğunu görüp anlayabiliyorum. Kendimdeki ıstırapları fark edince çabucak hekimime gittim. Survivor’da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın konuşulduğu üzere Survivor’la hiç bir alakası yok” dedi.

“SURVIVOR HAYATIMI ALTÜST ETTİ”

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda katıldığı Survivor Panorama ‘da yarışın uydurma olduğunu söyleyerek Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasını eleştiren Nagihan Karadere için “Nagihan birinci olamadığı için bozuldu. O hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben çözemedim” demişti. Ilıcalı’nın bu kelamlarına epeyce kırıldığını söyleyen Karadere, gözyaşlarına hâkim olamayarak “Survivor benim ömrümü altüst etti. 1 yaşındaki çocuğumu bıraktım, evliliğim bitti. Ben kundaktaki bebeğimi bırakarak Survivor’a gittim. Acun Bey’in o kelamları kasıtlı olarak söylemediğini biliyorum. Zoruma gitti. Bu kadar emek vererek rekor kırdığım bir olayda bunların söylenmesi üzdü. Ortamızda eza yok, o kelamlardan daha sonra çabucak konuştuk.