“Kaza değil cinayet” demişti… Tehdit bildirileri aldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Özge Ulusoy, geçtiğimiz ay babası emekli albay Haydar Ulusoy’un vefatı ile sarsılmıştı. Elif N. idaresindeki cip, Ulusal Savunma Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına geçmek isteyen Haydar Ulusoy’a çarparak, hayatını kaybetmesine sebep olmuştu.

Babasının vefatıyla yıkılan ünlü isim, “Kaza değil, cinayet” diyerek isyan etti.

“VİCDANSIZ SENSİN!”

Babasına arabasıyla çarpan şoförün dayısı olduğunu sav eden kişi, Özge Ulusoy’a toplumsal medya üzerinden gönderdiği bildirilerde “Vicdansız sensin. Ukala ne haddine senin herkese iftira atmak. Ben Elif’in dayısıyım. Haddini bil artık. Bilmezsen ben sana bildiririm hadsiz seni” dedi.

“ALLAH’IM BİZİ BU İNSANLARDAN KORU”

Gelen bildirileri takipçileriyle paylaşan Özge Ulusoy ise şu sözlerle isyan etti:

“Bak sen bir de bana haddimi bildirecekmiş. Babamı öldürüp türlü palavralar söylemişsiniz. Ben gerçeği söyleyip babamın hakkını arayıp adalet isteyince bir de tehdit ediyorsunuz? Sen kimsin ha kimsin? Allahım sen bizleri koru bu insanlardan korkunç! Hâlâ şoku ve kaygıyı atamıyorum üzerimden. Tehdit etmek nedir ya?”