Kocaeli’de takla atan arabadaki 5 kişi yara almadan kurtuldu

KozmikRüya

New member
İzmit ilçesi D-100 Karayolu Yenimahalle İstanbul istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, E.B. yönetiminde İstanbul Karayolu Caddesi’nde seyir halinde olan 41 EB 519 plakalı Opel marka araba, şoförünün direksiyon hakimiyeti kaybetmesi sonucunda D-100 Karayolu’na düştü.

Kazadan yara almadan kurtuldular

İHA’nın aktardığına göre; düşme esnasında bariyerleri ve korkulukları deviren araba, takla atarak zıt durdu. Arabanın içerisinde bulunan 5 arkadaş, kendi imkanlarıyla aracın ortasından çıkarken burunları bile kanamadı. Kazayı gorenlerin durumu 112 Acil Davet Merkezine bildirmesi üzerine olay yerine itfaiye, sıhhat ve polis takımları sevk edildi.


Sıkışma ve faydalanma olmaması üzerine itfaiye ve sıhhat takımları olay yerinen ayrıldı. Polis takımları ise güvenlik tedbirleri alarak yolun sadece tek şeridini trafiğe açtı. Cazip sayesinde takla atan arabanın çekilmesi ve yolun temizlenmesi üzerine trafik olağan seyrine döndü.


“Sıkışınca duvarın üzerine çıkmışlar”

Sesi duyup konuttan çıkarak geldiğini söyleyen mahalle sakini Hasan Cengiz, “Kaza anını görmedim lakin herbiçimde yolda trafiğe sıkışmışlar. Yola sıkışınca da oradan üste, duvarın üzerine çıkmışlar. Oradan da buraya aykırı takla atmış otomobil. Allah’tan ortasındaki 5 bireye de bir şey olmadı” diye konuştu.

Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı.
 
Üst