Sevilen Makûs Karakterleri Sizden Dinledik! İzleyicilere nazaran En Cazibeli Bulunan 10 Makus Karakter

KozmikRüya

New member
Son vakit içinderda birtakım makus karakterlerin hayli sevildiğinin farkındayız. Yapılan bir araştırmaya bakılırsa, beşerler kendi makûs yanlarını öbür birinde görür görmez onlarla yakınlık kuruyor. Sinemaların bu tarafıyla onlara ulaşan şahısların kendileriyle barışmalarını sağladığını söyleyebiliriz. Sevilen makus karakterleri bir de izleyiciler anlatsın, dedik! Buyurun, içeriğimize.

10. Gaston

Neticede kıssanın kahramanı, kendini inkar etmeyen bir karakter. Canavarların makûs olduğunu kabul ediyor. Bu da onu öteki berbatlardan farklı yapıyor bence.

9. Jim Moriarty

Londra’da Sherlock Holmes müzesini ziyaret ettiğimde karakterlerin bal mumu heykellerini gördüm. Moriarty’nin aslında yaşlı ve sakallı bir adam olduğunu öğrenince şok oldum. Ekranda bunun bilakis çok seksi.

Moriarty, esprili, karizmatik, zeki bir karakter. Ayrıyeten karakterin derinine indiğimizde yalnız ve hassas biri olduğunu görüyorum ben. Bu da karakteri sevmemin en büyük niçinlerinden biri.

Oyuncunun, karakteri samimi biçimde yansıtmasını seviyorum. Moriarty’nin zekasını, gizemini, karakterini ve de espritüelliğini atlamamak lazım! Saydıkça sayasım geliyor!

8. Bellatrix Lestrange

Bellatrix, serinin kitaplarında hoşluğunu Azkaban’ın alıp götürdüğü bir bayan olarak anlatılmıştı. Bence bu, sinemada izleyiciye hayli âlâ aktarıldı.

Helena Bonham Carter, Bellatrix için en düzgün seçimdi. Kimse aksini argüman edemez!

Helena Bonham Carter, bu karakter için harika bir seçim de olsa ben karakterin sinemada yeteri kadar düzgün aktarılamadığını düşünüyorum.

7. Pennywise

Pennywise tatlı, Bill Skarsgad ise seksi! Galiba artık palyaçolara ilgi duyuyorum!

Bill Skarsgard’ın canlandırdığı bu rol bana niçinse cazip gelse de bu biçimde hissettiğim için biraz tırsmıyor değilim…

6. Joker

Joker’i sevmem için tarz sahibi olması yetiyor. Her manada, hareketlerinden kıyafetlerine kadar tarz sahibi.

Aynı anda hem komik tıpkı vakitte korkutucu olması takdir edilesi.

Garip istikametleri de olsa asil bir havası var. İnandığı ve savaştığı bir şey var, başka berbatlar üzere rahatına düşkün değil. Onun bu doğallığı kendini sevdiriyor.

5. Hannibal Lecter

Asla sempatik biri olmamasına karşın izlemesi keyifli bir karakter. İnsanlığın düzgün ve berbat yanlarını tıpkı karakterde nazaranbiliyoruz.

Her şeye karşın komik yanını seviyorum.

Bu kadar incelikli, farklı, sanata düşkün birinin kendi ortasında bu biçimde fecî tutkulara kapılması akıl karı değil. Tahminen de onu sevdiren, bu ikilemdir.

4. Ramsay Bolton

Onu Game Of Thrones’ta birinci gördüğümde epeyce heyecanlandım fakat bu pek uzun sürmedi.

Karakteri berbat bulunmasına karşın onun seksi olduğunu düşününce kendimi suçlamadan edemiyorum.

3. Draco Malfoy

Arkadaş olmak istediği kişinin daima gölgesinde kalıp gayret eden bir karakter bence. Kendine has alımlı bir havası var.

Karakterin bu kadar sevilmesinin en değerli niçininin Tom Felton olduğunu düşünüyorum.

Draco, alımlı olduğundan değil de öyküsü en farklı karakter olduğu için benim favorim. Onun bakış açısından daha hayli sahne izlemek isterdim. Bence öyküsü de bunu hak ediyor.

2. Harley Quinn

Tam bir çatlak olan Harley Quinn Robbie’yi pek alımlı bulmazdım ama izleyince sonucum değişiverdi. Ben aşık oldum, dostlar.

Bence çizgi roman karakterlerinin içinde en cazibeli olanı.

1. Loki

Tom Hiddleston’ın hayranı olmasam da Loki’ye bayılıyorum. Adamın karizması ekrandan dışarı taşıyor!

Loki, gerçek makûs adamlardan. Berbatlığı hayli güzel yansıttığını düşünüyorum.Hatta kimi vakit berbatlığı güzel bir şeymiş üzere gösteriyor.

Peki sizin en sevdiğiniz berbat karakterler kim? Berbat yanlarına karşın niye bu karakterleri seviyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!