TNC Coin Nedir? TNC Ne İşe Fayda?

SessizGozler

New member
TNC Coin nedir? TNC Coin, yüksek süreç suratı ve güvenlik sunan akıllı kontrat temelli bir Blockchain ağının mahallî kripto para ünitesidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede TNC Coin nedir, ne sunar, TNC ne işe fayda, nasıl alınır üzere merak edilen soruları yanıtladık. Gelin Ethereum gibisi bu akıllı mukavele platformunu birlikte inceleyelim.

TNC Coin nedir?

TNC Coin bir bilişim şirketi olan TNC IT Group’un yarattığı bir Blockchain ağıdır. Bu Blockchain ağı, kullanıcılara yüksek sürat, ölçeklenebilirlik ve güvenlik sunar. Buna göre kullanıcılar, saniyede 300,000 süreç işleyebilen TNC ağı içerisinde son derece süratli süreç yapabilmektedir. Ağ, bu suratı sağlamak için Proof-of-Merger sistemini kullanır. İsteyen kullanıcılar, TNC ağı içerisindeki akıllı mukavelelerle kendi mamüllerini geliştirebilmektedir.


TNC Coin ne sunar?

TNC Coin ağı içerisinde kullanıcılar, kendi dApp’lerini ve tokenlerini geliştirebilmektedir. İlgili geliştiriciler son derece süratli olan ağdan yaralanmaktadır. Temelde Ethereum’a benzeyen TNC ağı, kendi akıllı mukavelelerine sahiptir. Örneğin token üretmek isteyen kullanıcılar, TNC-21 akıllı kontratını kullanabilmektedir. hem de ağ, kullanıcıların dApp’lerini test etmesine de imkan tanır. Kurumsal seviyede güvenlik ve değişmez varlıklar sunar. Buna bakılırsa, tüm süreçler ve varlıklar Blockchain’e kodlanır.

TNC ne işe fayda?

Ağın lokal kripto para ünitesi olan TNC Coin, biroldukça kullanım durumuna sahiptir. Bunlar içinde gas fiyatlarını ödemek, staking ve merkeziyetsizliği sağlamak başta gelir. Buna bakılırsa TNC Coin sahipleri, varlıklarını akıllı kontratlara muhakkak bir vadeyle kilitleme avantajına sahiptir. Kilitlenen varlıklar, vade sonunda kullanıcıya ek token mükafatları getirir. bu biçimdece pasif gelir elde etmelerine imkan tanır.

Bunlara ek olarak TNC, Proof-of-Merger isimli bir konsensüs sistemi kullanır. Bu sistem otomatik TNC Coin yakımını kolaylaştırmaktadır. Bu sistem adil kurallarda rekabeti mümkün kılarak, TNC’nin piyasadaki arzını azaltmaktadır. Arzı azalan varlıkların bedeli daha sağlıklı bir biçimde korunur. TNC Group, tokenin 1 trilyon adet olan toplam arzının 800 milyonunu yakmayı hedefliyor. bu biçimde bir yakım, TNC Coin’in fiyatında büyük bir bedel artışını tetikleme potansiyeli taşıyor.


TNC Coin nedir? Nasıl alınır?

TNC Coin satın almak isteyen kullanıcılar, evvela tokeni listeleyen bir kripto para borsası bulmalıdır. Bu borsalar içinde WhiteBIT, HitBTC, Bittrex, Digifinex ve CoinTiger üzere borsalar yer alır. Bu borsalar TNC’nin kimi süreç çiftlerini yer alır. İlgili yatırımcılar, bu borsalardan birine üye olup hesaplarını doğruladıktan daha sonra, cüzdanlarına para yatırmalıdır. Bunu yapmalarının akabinde, token için alım adımlarını izleyerek TNC Coin’i satın alabilirler.
 
Üst