Yanlış şahsa telefon latifesi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Drew Barrymore, talk gösterisinde, hiç bir şeyden şüphelenmeyen eski rol arkadaşına canlı yayında sürpriz yaptı. Independent Türkçe’nin haberine göre, oyuncu, 5 Ocak Perşembe günü The Drew Barrymore Show’da Kate Hudson’ı ağırladığında ikili, Luke ve Owen Wilson kardeşlerle yaşadıkları eski alakaları konuştu.

1996 ve 1998 içinde Barrymore, Luke’la birlikteken, Hudson da 2006’dan 2009’a kadar Owen’la bir ayrılıp bir barıştıkları bir bağ hayatıştı.

Barrymore, Hudson’a, “Buraya son gelişinde Wilsonlar hakkında konuşuyorduk. Ben Luke’la birliktedim” derken ikili, bir müddetdir kardeşlerden haber alamadıklarını deklare etti.

ondan sonrasında iki oyuncu canlı yayında Luke’u aramaya karar verse de Barrymore’un 1999 tarihindeki güldürü sineması Gerçek Öpücük’te (Never Before Kissed) birlikte rol aldığı aktör Lucas Wilson’a sürpriz yaptılar.

Lucas gülerek, “Oyuncuyu mu arıyorsunuz? O ben değilim” dedi. Barrymore da “Çok özür dilerim! Şu anda birilerine telefon latifesi yapıyoruz” diye yanıtladı.

hemen sonrasında Hudson, Lucas’a bekar olup olmadığını sorunca Lucas, “Ne o, bir TV gösterisinde mıyım?” diye karşılık verdi.

Kafası karışan oyuncuya, “Seni ondan sonrasında arayacağım ve neler olup bittiğini açıklayacağım” diyen Barrymore ise şu biçimde ekledi: ”Ama şunu söylemeliyim ki apansız aranan biri için davranışın katiyetle harika ve şahane. Çok havalı birisin.”

Barrymore’un 24 yaşındayken oynadığı güldürü sinemasında rol alan Lucas’ın ismi üretimde geçmiyordu.

Daha evvel, Ocak 2022’de Luke’la geçirdiği vaktin detaylarını paylaşan Barrymore, çift olarak açık bağ yaşadıklarını itiraf etmişti.

Barrymore “Çok eğlenceli zira gençken, ‘Ciddi değiliz, biz yalnızca genciz, eğleniyoruz, hepimiz oynuyoruz, oyunculuk yapıyoruz, takılıyoruz’ falan diyorsunuz” demişti.